16 648 81 00 / +48 604 523 625 biuro@oipip-przeworsk.pl
Zaznacz stronę

W najbliższy poniedziałek 15 kwietnia 2024 o godz. 12:00-13:00 w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa rozpoczynająca kampanię społeczną pt. #GłosbezGranic. Organizatorem kampanii społecznej jest stowarzyszenie pacjentów Koalicja Polska Laryngektomia. Kampania potrwa

2 miesiące do połowy czerwca.

Konferencja w dn. 15 kwietnia o 12.00 odbędzie się w formie panelu dyskusyjnego, który poprowadzi Kuba Sito, dziennikarz radiowo-telewizyjny.

Paneliści to doświadczeni lekarze otolaryngolodzy: dr Bogusław Mikaszewski, Kierownik Kliniki Otolaryngologii, Gdański Uniwersytet Medyczny; Dr Sławomir Okła, specjalista otolaryngolog, Kierownik Kliniki Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi Świętokrzyskiego Centrum Onkologii; prof. Wojciech Kukwa, Kierownik Oddziału Otolaryngologicznego w Szpitalu Czerniakowskim w Warszawie i logopedka Marta Owczarczyk, Narodowy Instytut Onkologii.

W panelu udział weźmie również Andrzej Drewniak, Prezes Koalicji Polska Laryngektomia.

Zapraszamy do udziału w transmisji online.

1. Link do transmisji LIVE na stronie 15.04 o godz. 12:00:

https://pap-mediaroom.pl/

2. Akredytacje – udział online:

https://us06web.zoom.us/…/WN_b-vjrFJbSl6bVdNbIB7e9w…

UWAGA:

Moderator wydarzenia – Centrum Prasowe PAP – prosi uczestników o możliwie jak najwcześniejszą rejestrację.

Po rejestracji każdy uczestnik otrzyma zindywidualizowany link, poprzez który będzie możliwość dołączenia do wydarzenia.

Do zarejestrowanych uczestników przesłane zostaną maile przypominające o wydarzeniu na 24 godziny, a następnie na 1 godzinę przed rozpoczęciem spotkania.

ZADAWANIE PYTAŃ PODCZAS UDZIAŁU ONLINE TYLKO ZA POMOCĄ PLATFORMY ZOOM (SESJA Q&A)

Biorąc udział w niniejszym Wydarzeniu, wyrażasz zgodę na publikację wizerunku i przetwarzanie Twoich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu: Zgoda na publikację wizerunku | https://centrumprasowe.pap.pl/zgoda-na-publikacje-wizerunku