16 648 81 00 / +48 604 523 625 biuro@oipip-przeworsk.pl
Zaznacz stronę

Zaproszenie na webinar Zdalna opieka nad pacjentem z cukrzycą, który odbędzie się 12 kwietnia 2023, godz. 19.00-21.00 w serwisie edukacjapacjenta.pl. Webinar jest realizowany się w ramach programu edukacyjnego Genexo dla pielęgniarek diabetologicznych i POZ.

Podczas webinaru dr hab. n med. Katarzyna Cyganek, diabetolog z Pracowni Zaawansowanych Technologii Diabetologicznych Katedry i Kliniki Chorób Metabolicznych UJ CM w Krakowie oraz dr n. o zdr. Beata Stepanow, prezes SED przedstawią w jaki sposób nowe technologie odgrywają coraz większą rolę w leczeniu pacjenta z cukrzycą i zastanowią się czy telemedycyna to nieunikniona przyszłość.

Przekierowanie do strony z bezpłatną rejestracją na webinar:

https://www.edukacjapacjenta.pl/webinary/vimeo/14/

Z poważaniem,

Małgorzata Łaniecka | Marketing Manager
iLCS  – Marynarska 14 | Warszawa 02-673

Ta wiadomość (oraz jej załączniki) jest poufna i przeznaczona dla konkretnego odbiorcy. Jeżeli nie jesteście Państwo odbiorcą tej wiadomości, uprzejmie prosimy o niezwłoczne zawiadomienie nadawcy, a także o nieujawnianie jej zawartości komukolwiek, niewykorzystywanie jej w jakimkolwiek  celu,  nieprzechowywanie jej oraz niedokonywanie jej kopii na jakimkolwiek nośniku. Uprzejmie prosimy o zawiadomienie nas w przypadku, jeżeli jakakolwiek część tej transmisji została nieprawidłowo przesłana. This message (and any attachments) is confidential to the intended recipient. If you are not the intended recipient please notify us immediately and do not disclose the contents of the message to any person, use it for any purpose, or store or copy it in any medium. Please contact us immediately if any part of this transmission is incorrectly received.