16 648 81 00 / +48 604 523 625 biuro@oipip-przeworsk.pl
Zaznacz stronę

Szanowni Państwo,

W imieniu Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który realizuje na zlecenie Ministra Zdrowia Zadanie pn. „Upowszechnianie rozwiązań systemowych w zakresie zdrowia prokreacyjnego, w tym w opiece prekoncepcyjnej i okołoporodowej”, serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej: Rozwiązania systemowe w opiece przedkoncepcyjnej i okołoporodowej w Polsce – promocja informatora „ABC opieki okołoporodowej„. Organizatorem konferencji jest Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.  

Termin i miejsce konferencji: 12 kwietnia 2024 roku, godz. 9.30

Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, ul. Doktora Witolda Chodźki 4

https://maps.app.goo.gl/usFFHFt6cCZ1Z53Y8

Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej (stacjonarnie i zdalnie) oraz będzie transmitowana online na profilu Youtube pod poniższym linkiem:

Konferencja jest poświęcona tematyce opieki w okresie ciąży, porodu i połogu nad kobietą i jej dzieckiem, w oparciu o wytyczne Standardu organizacyjnego opieki okołoporodowej. Konferencja skierowana jest do pracowników ochrony zdrowia, kobiet w okresie ciąży oraz ich rodzin, studentów kierunków medycznych oraz organizacji zajmujących się problematyką opieki okołoporodowej.

Wstęp na Konferencję jest wolny.

Możliwość zaparkowania auta na wielopoziomowym parkingu Uniwersytetu Medycznego przy ul. Prof. Gębali:

https://maps.app.goo.gl/TK5pK6T4jUdHD2GH9

Jednocześnie, zachęcamy Państwa którzy jeszcze tego nie zrobili,  do zgłaszania zapotrzebowania na bezpłatne egzemplarze Informatora pt. „ABC opieki okołoporodowej” za pomocą formularza znajdującego się pod linkiem:

https://umlub.pl/informator-opieki-okoloporodowej/formularz-informator-standard-organizacyjn-opieki-okoloporodowej/

W imieniu organizatorów Konferencji.

Dr hab. n. o zdr. Agnieszka Bień, prof. Uczelni

Wydział Nauk o Zdrowiu, Uniwersytet Medyczny w Lublinie