
Fundacja „Z sercem do Pacjenta” American Heart of Poland serdecznie zaprasza do udziału w drugiej edycji Centralnego Klubu Pacjenta, która odbędzie się 24 września br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
To spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, najlepszych praktyk i pomysłów nt. przyszłości opieki zdrowotnej w Polsce, jak również spotkania z liderami branży zdrowotnej oraz nawiązania nowych relacji w trakcie rozmów kuluarowych.
Honorowy patronat nad Centralnym Klubem Pacjenta objęli:
Wicemarszałek Sejmu Monika Wielichowska, Minister Zdrowia, Minister Sportu i Turystyki, Minister ds. Polityki Senioralnej, Narodowy Fundusz Zdrowia, Rzecznik Praw Pacjenta, Marszałek Województwa Śląskiego, Wojewoda Śląski, Prezydent Katowic, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych, Naczelna Izba Aptekarska i Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne.
Oficjalne otwarcie z udziałem przedstawicieli instytucji publicznych zaplanowano na godz. 11.30.
W programie spotkania znalazła się szeroka gama bezpłatnych badań profilaktycznych, stanowisk edukacyjnych oraz miejsc, gdzie będzie można porozmawiać ze specjalistami z zakresu chorób cywilizacyjnych. Elementem Centralnego Klubu Pacjenta będą też dwa eksperckie panele dyskusyjne: „Profilaktyka receptą na zdrowie” oraz „Pacjent w systemie opieki zdrowotnej”. W tych dyskusjach wezmą udział przedstawiciele środowiska medycznego, władz centralnych i samorządowych oraz organizacji pozarządowych.
Jednym z punktów programu będą także wykłady prowadzone przez uznanych ekspertów, w tym profesora Andrzeja Bochenka oraz warsztaty z osobami ze świata rozrywki i sportu, m.in. Iwoną Pavlović i Robertem Korzeniowskim, które będą zachęcać uczestników Centralnego Klubu Pacjenta do aktywnego i zdrowego stylu życia.
Pierwsza edycja Centralnego Klubu Pacjenta spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem – wzięło w niej udział niemal 2000 osób. Liczymy na to, że w tym roku spotkamy się w równie licznym gronie!
Serdecznie zachęcamy do rejestracji za pośrednictwem poniższego formularza:
Rejestracja Centralny Klub Pacjenta (office.com)
Do zobaczenia już wkrótce w Katowicach!
Pozdrawiam | Best regards,
Katarzyna Kucia-Garncarczyk
Dyrektor Fundacji
+48 721 339 077