Zaznacz stronę

„Podobnie jak jesień może być najpiękniejszą porą roku, tak i starość może być najpiękniejszym okresem życia” A. Kępiński

„Starzenie się i starość wyzwaniem i zadaniem XXI wieku” III OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA (on-line) Jarosław, 10 czerwca 2021 roku

W imieniu organizatorów: Oddziału Podkarpackiego Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego, Instytutu Ochrony Zdrowia Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno[1]Ekonomicznej im. Ks. B. Markiewicza w Jarosławiu mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt.: „Starzenie się i starość wyzwaniem i zadaniem XXI wieku”, która odbędzie się on-line, w dniu 10 czerwca 2021 roku w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu.

Konferencja jest zaproszeniem skierowanym przede wszystkim do grupy zawodowej pielęgniarek, lekarzy, fizjoterapeutów, pracowników socjalnych, oraz studentów i absolwentów tych kierunków, a także osób w starszym wieku i ich opiekunów. Do dyskusji zapraszamy również przedstawicieli innych środowisk naukowych, m.in.: filozofów, socjologów, pedagogów, psychologów, a także przedstawicieli władz samorządowych i parlamentarnych.

Udział w Konferencji będzie okazją do wymiany doświadczeń, poglądów oraz przedstawienia własnych osiągnięć naukowych dotyczących prezentowanej problematyki.

Mamy nadzieję, że uczestnictwo w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt.: „Starzenie się i starość wyzwaniem i zadaniem XXI wieku” umożliwi, biorącym w niej udział, pogłębienie wiedzy, a także nawiązanie współpracy naukowej i zawodowej.

Serdecznie Państwa zapraszamy.

dr Małgorzata Dziechciaż

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

Udział w Konferencji jest bezpłatny

Termin rejestracji do 06 czerwca 2021 r.

Formularz zgłoszeniowy: https://www.pwste.edu.pl/iii-ogolnopolska-konferencja-naukowa/

Po wypełnieniu i przesłaniu przez Państwa formularza w dniu 8 czerwca otrzymacie Państwo link do Konferencji. Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy:

Oddział Podkarpacki Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu,

Instytut Ochrony Zdrowia

Sekretariat Konferencji:

mgr Ewelina Kucab-Górska, mgr Bernardeta Kulczycka

Instytut Ochrony Zdrowia PWSTE ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław

 e-mail: konf.ioz@pwste.edu.pl, tel/fax: 16 624 46 03