MIĘDZYNARODOWY KONKURS DLA PIELĘGNIAREK, PIELĘGNIARZY I STUDENTÓW KIERUNKÓW PIELĘGNIARSKICH

W Międzynarodowym Roku Pielęgniarki i Położnej                                                               

Firma Zebra Technologies zaprasza pielęgniarki, pielęgniarzy i studentów pielęgniarstwa do udziału w konkursie

Do wygrania stypendium edukacyjne!

Firma Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA) w ramach obchodów Roku Pielęgniarki i Położnej zaprasza pielęgniarki i pielęgniarzy oraz studentów pielęgniarstwa na całym świecie do podzielenia się pomysłami na wykorzystanie technologii w usprawnianiu opieki nad pacjentami.

„Nadszedł czas, aby zakwestionować i usprawnić status quo w ochronie zdrowia” — powiedział Wayne Miller, Healthcare Director EMEA w firmie Zebra Technologies. „Pielęgniarki i pielęgniarze pracujący na pierwszej linii w opiece nad pacjentami są idealnymi osobami do wskazania, jakie zmiany w technologii skierowanej do służby zdrowia mogą poprawić doświadczenie pacjenta. Ze względu na obciążenie ponad granice możliwości naszych systemów opieki zdrowotnej oraz lekarzy, nadszedł czas, żeby na nowo spojrzeć na tę kwestię i wywrzeć realny wpływ poprzez bezpieczniejszą i skuteczniejszą opiekę nad pacjentem".

Zachęcamy pielęgniarki, pielęgniarzy i studentów pielęgniarstwa na całym świecie do przedstawienia swoich pomysłów wykorzystania technologii w rozwiązaniu niektórych z największych współczesnych problemów w dziedzinie ochrony zdrowia. Zgłoszenia są przyjmowane w jednym z dwóch formatów – wideo (maksymalnie dwie minuty) i eseju (obejmującego maksymalnie 500 słów) – w których uczestnicy opiszą aktualne potrzeby opieki zdrowotnej wraz z pomysłem, w jaki sposób technologia może pomóc w ich realizacji.

Pięć zwycięskich zgłoszeń zostanie wybranych w oparciu o innowacyjne podejście i możliwe zastosowanie w dzisiejszym środowisku opieki zdrowotnej. Każdy z pięciu zwycięzców otrzyma stypendium w wysokości 1000 USD do wykorzystania na uzyskanie dyplomu, dokształcenia, pożyczki studenckie czy naukę w szkole pielęgniarskiej. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca 2020 r., a nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone w sierpniu 2020 r.

„Od łatwiejszego lokalizowania sprzętu w szpitalu po nowe usprawnienia, które pozwalają pielęgniarkom i pielęgniarzom spędzać więcej czasu przy łóżku pacjenta, żaden pomysł nie jest zbyt duży ani ani zbyt mały w swojej skali” – dodał Miller. „Dziękujemy dzisiejszym bohaterom pierwszej linii oraz tym, którzy jeszcze się szkolą – za wszystko, co robią, aby zapewnić nam bezpieczeństwo. Czekamy na ich pomysły, dzięki którym sektor opieki zdrowotnej będzie jeszcze bardziej bezpieczny, wydajny i skuteczny w przyszłości”.

Na naszej stronie internetowej https://connect.zebra.com/Year_of_the_Nurse_pol?tactic_type=PRP&tactic_detail=HC_Year+of+the+Nurse_Press+Release_EMEA_PL

można znaleźć więcej informacji o konkursie, m.in. sposób dostarczania propozycji, opcje językowe, tekst regulaminu konkursu.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • W ramach obchodzonego Roku Pielęgniarki i Położnej firma Zebra Technologies zaprasza pielęgniarki, pielęgniarzy oraz studentów kierunków pielęgniarskich na całym świecie do prezentowania pomysłów na wykorzystanie technologii do usprawnienia opieki nad pacjentami.
  • Wybranych zostanie pięć najlepszych propozycji, a każdy z pięciu zwycięzców otrzyma stypendium naukowe w wysokości 1 tys. dolarów.
  • Termin składania propozycji upływa 30.06.2020 r.
  • Informacje szczegółowe dostępne są na

https://connect.zebra.com/Year_of_the_Nurse_pol?tactic_type=PRP&tactic_detail=HC_Year+of+the+Nurse_Press+Release_EMEA_PL

### 

O firmie ZEBRA

Zebra (NASDAQ: ZBRA) zapewnia większe możliwości pracownikom pierwszej linii w handlu detalicznym, produkcji, transporcie i logistyce, ochronie zdrowia, w sektorze publicznym oraz innych branżach w zwiększaniu wydajności ich biznesu i operacji. Wraz z ponad 10 tys. partnerów w 100 krajach na całym świecie, dostarczamy kompleksowe rozwiązania dostosowane do konkretnych branż, które w inteligentny sposób łączą ludzi, sprzęt oraz dane, aby pomagać klientom podejmować najważniejsze w ich działalności decyzje. Nasze produkty, będące czołowymi rozwiązaniami na rynku, usprawniają procesy sprzedaży, monitorowania i zarządzania stanami magazynowymi oraz zwiększają wydajność dostaw i udoskonalają proces obsługi pacjentów. W roku 2019 firma Zebra znalazła się na 166. pozycji w rankingu Najlepszych Pracodawców magazynu Forbes oraz wchodziła w skład amerykańskiego indeksu giełdowego S&P 500. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.zebra.com lub zamawiając nasze newslettery. Śledźcie nasz blog Your HYPERLINK "http://www.zebra.com/blog" oraz nasze profile w mediach społecznościowych LinkedIn, Twitter oraz Facebook

Dodatkowe informacje