KOBIETY MEDYCYNY 2019

Warszawa, 11 marca 2019 r.

NRPiP-P.011.15.2019.MM

Szanowna Pani Przewodnicząca,

Szanowny Panie Przewodniczący,

przesyłam informację na temat Plebiscytu KOBIETY MEDYCYNY 2019, którego celem jest wyróżnienie najbardziej wpływowych kobiet związanych z medycyną i ochroną zdrowia w Polsce.

W tegorocznej edycji plebiscytu wśród nominowanych znalazły się nasze koleżanki – pielęgniarki: Filomena Bielecka, Mariola Wozowczyk oraz Zofia Małas.

Zachęcam Państwa do rozpropagowania informacji o plebiscycie oraz zagłosowanie na nasze koleżanki. Głosować można do 15 kwietnia wchodząc na stronę:https://kobietyimedycyna.pl/kobiety-medycyny-2019/

Organizatorem plebiscytu jest redakcja portali Kobiety i Medycyna” oraz “Portale Medyczne”. Szczegóły dotyczące plebiscytu znajdują się w załączonej informacji prasowej.

Mariola Łodzińska

Wiceprezes

Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych

Informacja prasowa                                                                                   Warszawa, 08 marca 2019 r.

„KOBIETY MEDYCYNY 2019“

Już po raz szósty ruszył Plebiscyt KOBIETY MEDYCYNY.

Zaczęło się! Wybieramy wyjątkowe kobiety związane z medycyną i ochroną zdrowia, które w swojej pracy zawodowej lub działalności społecznej robią rzeczy nadzwyczajne, godne rozpropagowania i naśladowania, coś co sprawia, że zasługują na wyróżnienie. I na to, żeby je docenić.

To już szósta edycja Plebiscytu. Przez ten czas udało nam się poznać, wiele naprawdę fantastycznych kobiet. Ambitnych. Przebojowych. Ciekawych. Czasem na pozór zwyczajnych, które przy bliższym poznaniu okazywały się prawdziwymi bohaterkami. Poznajcie tegoroczne kandydatki i pokażcie im, że to co robią liczy się, że my to widzimy, że trzymamy kciuki i podziwiamy!

Organizatorem plebiscytu jest redakcja serwisu internetowego„Kobiety i Medycyna“ – kobietyimedycyna.pl oraz „Portale Medyczne“ - portalemedyczne.pl, a partnerem Plebiscytu, podobnie jak w roku ubiegłym jest Fundacja „Porozumienie bez barier“.

W tym roku na liście pojawiły się nowe Panie - wszystkie niezwykłe i wyjątkowe - które działając na rzecz rozwoju medycyny i poprawy warunków leczenia ludzi w Polsce dokonują rzeczy dla innych niemożliwych. Wyróżniają się przy tym niezwykłą osobowością i empatią. Są charyzmatyczne, pomysłowe i potrafią dążyć do celu. Pokażmy im, że warto!

Zagłosować można wchodząc na stronę :

Tam znajdziecie sylwetkiwszystkich kandydatek do tytułu KOBIETA MEDYCYNY 2019 oraz więcej informacji na temat konkursu.

Zachęcamy też do zaglądania na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kobietymedycyny.

Wynik głosowania poznamy w dniu zakończenia plebiscytu 15 kwietnia, zaś w maju odbędzie się uroczysta Gala, podczas której uhonorujemy laureatki plebiscytu.

Zapraszamy do głosowania!