PROGRAM 'MOJE PIERWSZE DNI"

Szanowna Pani Przewodnicząca,

firma Pelargos ma zaszczyt  od wielu lat współpracować z Paniami Pielęgniarkami i Położnymi wspierając ich pracę materiałami informacyjnymi dla przyszłych mam i pacjentów. Rozwijając tę współpracę i odpowiadając na prośby Pań Położnych Środowiskowych, uruchamiamy w najbliższym czasie nowy program  pod nazwą "Moje Pierwsze Dni". Przyjmie on formę bezpłatnych pakietów zawierających próbki produktów renomowanych firm oraz materiały informacyjne przekazywane mamom przez Panie w trakcie wizyty patronażowej.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc w dotarciu z tą informacją do Pań Położnych Środowiskowych należących do Państwa Izby. Prosimy o zamieszczenie treści załączonego maila na stronie internetowej Izby, przekazanie Paniom na spotkaniu Zespołu lub w inny sposób, który umożliwi im zaznajomienie się z naszym projektem.

Konrad Truchel

Szanowna Pani,

Firma Pelargos Sp. z o.o.  działa na polskim rynku od 1997 roku i przez cały  czas prowadzi programy edukacyjne polegające na udostępnianiu w zakładach opieki zdrowotnej bezpłatnych zestawów zawierających próbki, materiały i reklamy produktów adresowane do kobiet w ciąży i młodych rodziców (np. Niebieskie Pudełko, Już wkrótce będę mamą).

W najbliższym czasie Pelargos uruchamia nowy program pod nazwą „Moje pierwsze dni”, który skierowany będzie do kobiet odwiedzanych w czasie wizyt patronażowych. Będzie miał on formę zestawu zawierającego próbki produktów takich jak krem na pieluszkowe zapalenie skóry, pieluszki jednorazowe, kosmetyki do pielęgnacji skóry dziecka.

Wszystkie produkty, które będą zamieszczone w zestawie „Moje pierwsze dni” są produktami najwyższej jakości, pochodzącymi od znanych międzynarodowych i krajowych producentów, dopuszczonymi do obrotu na terenie Polski. Niektóre produkty posiadają ponadto rekomendacje lub pozytywne opinie znanych i szanowanych instytutów i towarzystw medycznych.

Chcielibyśmy Panią serdecznie zaprosić do współpracy w tym projekcie.

Pelargos bezpłatnie będzie dostarczał na wskazany przez Panią adres odpowiednią liczbę pakietów. To czego oczekujemy, to wręczanie tych pakietów mamom w czasie wizyt patronażowych oraz uzyskanie potwierdzenia przekazania pakietów w formie parafki na przygotowanym przez nas formularzu.

W przypadku chęci przystąpienia do programu, bardzo prosimy bardzo prosimy o kontakt telefoniczny 660 543 566 lub na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy do współpracy J

Pozdrawiam serdecznie,